poniedziałek, 28 listopada 2011

2. Szeptem - Becca Fitzpatrick

Tym razem coś od mnie : Kasi :)
Książka godna uwagi  :
Szeptem

Autor :  Becca Fitzpatrick
Cena : 36,90 ( gruba okładka) 29,00 (miękka )
Ilość stron : 327
Wydawnictwo: wydawnictwo otwarte
ocena: 7/10
Moja ocena  : stanowczo 10

Opis na książce:   Czasem zdarza się miłość nie z tego świata. Naprawdę nie z tego świata...

Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że...
Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie.

Ale cicho sza... Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem.


Moja opinia  : Zawsze przy kupnie książki kieruje sie okładkom niewiem czemu ale tak już mam. Przeważnie niestety nie wychodzi mi to na dobre, ale nie tym razem , Książka jest równie dobra jak okładka .

Opowiada ciekawą historię , o nastoletniej Norze  , bardzo podobają mi się dialogi wewnętrzne  , Jej uczucia są opisane bardzo rzeczywiście , niesą one banalne , wymyślne i zbyt u koloryzowane,. Bohaterka jest poprostu zwykło dziewczyną jak my , tylko spotyka ją coś nie stej ziemi . pozatym nieszczęśliwie się zakochuje . Czego prawdopodobnie doświadczyła kiedyś karzda z nas.Książke z pewnością moge polecic każdemu, choć jestem pewna że najbardziej przypadnie do gusty dla osub w przedziale wiekowym 13 - 17 . Jest ciekawa , i spewnością bardzo wciągająca . Przeczytałam ją już 2 razy i za karzdym razem czytałam ją około 2 dni :)

Kontynuacja książki  : Crescendo,
                                            Cisza .

2 komentarze:

  1. Ostatnie przeczytałam bardzo, ale to bardzo mi się spodobała :)

    OdpowiedzUsuń
  2. jakoś nabrałam chęci na przeczytanie tej książki := i to dzięki tobie - dziękuję :D

    OdpowiedzUsuń