poniedziałek, 28 listopada 2011

1. Pamiętnik Nastolatki - Beata Andrzejczuk

To będzie pierwsza notka na tym blogu , notki będą pojawiały się minimum dwa razy na tydzień , bloga prowadzę ja Emilka ( 12 lat ) i moja kuzynka Kasia ( 15 lat ) . Zazwyczaj będą to ksiązki które czytałyśmy , lub ktoś nam je polecał . zapraszamy do czytania i komentowania .

Pamiętnik Nastolatki 


Autor : Beata Andrzejczuk
Cena : ok . 22,9 zł 
Ilośc stron : 280 
Wydawnictwo :Rafael Dom wydawniczy 
Ocena 8/10
Moja Ocena : 9/10


Opis Na Książce : Nie wiem, czy jestem normalna... Kapcie zamiast glanów? Jacek czy Bartosz? Miłość do dwóch chłopaków jednocześnie? Rozlatujące się przyjaźnie czy zmyślone problemy? Normalna szkoła czy wstrętna buda? Dom... wariatów czy kochany domek? Czy tylko mnie się takie rzeczy przytrafiają? A Ty nie masz czasem podobnych kłopotów? Bo może mój pamiętnik jest także dla Ciebie. Nikt nas przecież lepiej nie zrozumie, niż my siebie nawzajem! Pozdrawiam, Natka.

Moja Opinia : Uważam że książke naprawdę warto przeczytać , polecam ją nastolatkom ( dziewczynom ) w wieku od 11 do 13 lat , naprawdę mi się podobała . Ma w sobie mnóstwo chumoru , ale również tajemniczości i napięcia . Czytając ją nie mogłam się oderwać , chciałam zobaczyć kolejną i kolejną stronę . Występuje w niej również wątek miłosy . Problem który ma wiele dziewczyn " którego chłopaka wybrać ? " Książka nie jest droga , i w występuje w większości bibliotekach .2 komentarze:

  1. W takim razie zapraszam na stronę ,,Pamiętnika nastolatki" na Facebooku :)

    OdpowiedzUsuń